استیک و کبابکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


خرید اینترنتی گوشت استیک و کباب از فروشگاه آنلاین استاربال

استیک و کباب یک نوع غذای محبوب و لذیذ گوشتی است که از گوشت گوسفندی، گوساله، ماهی، مرغ، بوقلمون تهیه می‌شود. این غذا به صورت کبابی و گریل شده همراه با سس‌های مخصوص و انواع سبزیجات تهیه می‌شود. طرز تهیه استیک و کباب درجه‌بندی خاصی دارد که بسته به نوع ذائقه افراد متفاوت است. این درجه پخت از خام شروع شده و تا پخت کامل ادامه دارد. درجه پخت مدیوم گوشت، بیشترین طرفدار را دارد. هر یک از این درجه‌بندی‌ها در مزه و میزان نرم بودن استیک و شکل ظاهری‌ آن تاثیر زیادی دارد.

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات پروتئینی استاربال خرید گوشت استیک و کباب را به صورت اینترنتی انجام داده رایگان و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید. استاربال این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که لیستی از قیمت روز استیک و جوجه کباب آماده را مشاهده کنید تا خرید مقرون به صرفه‌ای داشته باشید.

خرید آنلاین گوشت استیک و کباب خام طعم‌دار در تهران

بهترین گوشت برای استیک از قسمت‌های مختلف گوشت گوساله یا گاو است. این روزها خوردن استیک و کباب در کشور ما بیش از گذشته رواج پیدا کرده است. باتوجه به اینکه استیک از گوشت تهیه می‌شود، قیمت بالایی دارد. بنابراین بسیار مهم است که با دانستن انواع برش‌های گوشت و میزان پخت آنها از خوردن استیک لذت ببریم.

در این صفحه می‌توانید انواع استیک و کباب های آماده و طعم‌دار فروشگاه آنلاین استاربال را مشاهده کنید:

  • استیک ریب آی
  • استیک فیله مینیون
  • استیک راسته گوساله
  • استیک تی بن
  • شیشلیک شاندیزی
  • استیک بوقلمون
  • کباب چنجه
  • کباب کوبیده آماده
  • کباب برگ آماده

برای خرید و سفارش آنلاین و اینترنتی استیک و کباب های آماده طبخ و دیگر مواد پروتئینی فروشگاه آنلاین استاربال، شما می‌توانید پس از مشاهده محصولات و قیمت آن‌ها را به سبد خرید خود اضافه کنید و خرید خود را تکمیل کنید.

نکات مهم تهیه استیک و کباب

طرز تهیه استیک درجه‎‌بندی‌هایی دارد که بسته به نوع ذائقه افراد مختلف متفاوت است. این درجه پخت از خام شروع شده و تا پخت کامل ادامه دارد. درجه پخت مدیوم گوشت، بیشترین طرفدار را دارد. هر یک از این درجه‌بندی‌ها در طعم و میزان نرم بودن استیک و شکل ظاهری‌ آن تاثیر زیادی دارد.

 برای تهیه استیک، از فیله، راسته و کتف می‌توان استفاده کرد اما نکته مهم در تهیه این غذا، نوع برش زدن گوشت است. استیک را برخلاف جهت بافت گوشت برش می‌دهند. از نظر طعم و مزه استیک شباهت زیادی به کباب برگ و چنجه دارد اما روش طبخ آن متفاوت است. استیک را می‌توان روی آتش و کباب پز تهیه کرد، یا با روغن سرخ کرد. سسی مخصوصی که برای تهیه استیک گوشت استفاده می‌کنند باربیکیو نام دارد، اما از دیگر سس‌ها نیز می‌توان برای تهیه استیک استفاده کرد.

قیمت گوشت استیک و کباب تازه

قیمت انواع استیک و کباب ها نسبت به گوشتی که از آنها تهیه می‌شوند. مقداری بالاتر است. گوشت استک و کباب معمولا هیچ استخوانی ندارد. البته در بعضی از استیک‌ها مانند استیک ریب آی استخوان‌هایی وجود داشته و این در قیمت آن تاثیرگذار بوده است. این محصولات معمولا به صورت خاصی برش زده و تهیه می‌شوند. برخی از آن‌ها را مرینت کرده برخی دیگر به صورت ساده گریل می‌کنند. اما در کل طرز آماده کردن نسبتا پیچیده‌ای داشته و این مورد بر قیمت استیک و کباب ها تاثیرگذار است.

در این فروشگاه قیمت انواع استیک و کباب ها، به دلیل حذف واسطه‌ها بسیار مناسب بوده و این امکان وجود دارد که محصولات پروتئینی تولید روز را با تخفیف‌های ویژه و قیمت‌های مناسب خریداری کنید. همچنین استاربال این مواد پروتئنی را با ماشین‌های یخچال‌دار حمل می‌کند تا دمای این محصولات حفظ شود.


استاربال در تلاش است تا بهترین خدمات را برای خرید آنلاین محصولات پروتئینی ارائه دهد. برای مشاهده محصولات فروش ویژه و تخفیفات استاربال می‌توانید از اینستاگرام ما دیدن نمایید.


همان‌طور که مشاهده می‌کنید تنوع محصولات پروتئینی برای خرید انواع گوشت قرمز و سفید در استاربال بسیار بالا است. شما عزیزان از طریق لینک‌های زیر می‌توانید سایر محصولات پروتئینی مرتبط را مشاهده و خریداری نمایید.

خرید گوشت مرغ

خرید گوشت گوسفندی

خرید گوشت گوساله

خرید ماهی و میگو

خرید مرغ عمده

خرید جوجه کباب