اعطای نمایندگی استاربال

" شرایط همکاری و اعطای نمایندگی استاربال در کلان شهر های ایران "


1.افراد حقیقی که سابقه کار در زمینه مواد غذایی پروتئینی از قبیل تولید ، ارائه و یا فروش به صورت خرد و عمده را دارند دارای الویت هستند.

2. متقاضیان محترمی که درخواست نمایندگی و عاملیت مجاز فروش محصولات استاربال را دارند ، باید دارای شرایط زیر باشند :

الف ) فضای فروشگاهی : مساحت حداقل 50 متر مربع در خیابان اصلی موجود بوده و فاصله استاندارد با سایر فروشگاه های مواد غذایی پروتئینی رعایت شده باشد.

ب ) وضعیت مالکیت : به صورت سند 6 دانگ یا اجاره نامه حداقل 2 ساله باشد.

پ ) توان سرمایه گذاری : توان مالی کافی جهت استاندارد سازی مطابق استاندارد های شرکت استاربال وجود داشته باشد.

ت ) استاندارد سازی ملک : تهیه و نصب تابلو ، دیزاین فضای داخلی فروشگاه منطبق با استاندارد های استاربال ، تهیه سردخانه و یخچال و همچنین تامین کلیه محصولات و ملزومات فروشگاه ، جهت استفاده و یا فروش کاملا بر عهده شخص متقاضی بوده و شرکت هیچگونه تسهیلاتی در این خصوص پرداخت نمی نماید.

3. ضمانت : ارائه چک تضمین مطابق درخواست شرکت استاربال صورت میگیرد.

4. در صورت احراز خلاف اظهارات ارائه شده توسط متقاضی ، استاربال می تواند امتیاز نمایندگی را در هر مرحله لغو نموده و متقاضی تمام ضرر و زیان های وارد شده به شرکت را پرداخت می نماید.

5. تهیه ، بسته بندی ، فروش و یا ارسال محصولات در نمایندگی کاملا بر عهده ی صاحب امتیاز نمایندگی بوده و تمامی این مراحل تحت استاندارد های شرکت استاربال صورت میگیرد. تمامی محصولات و کالاهای وارد شده به نمایندگی های استاربال باید ابتدا به تایید شرکت رسیده و پس از کسب مجوز های لازم از شرکت ، به فروش برسند . بدیهی است هرگونه تخلفی در این مورد شامل ضرر و زیان بوده و نماینده در انتهای ماه ملزم به پرداخت زیان وارده به شرکت می باشد.

6. هزینه های پرداختی به استاربال : تمامی پرداختی های نماینده به شرکت ، شامل هزینه استفاده از نام و لوگو استاربال در تابلو ، معرفی مشتریان غیر حضوری و آنلاین و الباقی مسائل مالی ، بر اساس قرارداد کتبی فی مابین شرکت و نماینده بوده و نماینده حق هیچگونه تغییری در قرارداد را ندارد . قابل ذکر است در هر زمان و به هر دلیل پس از امضای قرارداد ، متقاضی از دریافت نمایندگی منصرف شود ، هزینه های پرداخت شده توسط متقاضی قابل استرداد نبوده و متقاضی باید ضرر و زیان وارد شده به شرکت را متقبل شده و به صورت کامل به شرکت پرداخت نماید.

در صورت دارا بودن شرایط فوق ، جهت اخذ نمایندگی استاربال با شماره 09124302352 تماس برقرار نمایید.

با تشکر - واحد روابط عمومی استاربال