اعطای نمایندگی

" شرایط همکاری و اعطای نمایندگی استاربال در کلان شهر‌های ایران "

1. افراد حقیقی که سابقه کار در زمینه مواد غذایی پروتئینی از قبیل تولید، ارائه و یا فروش به صورت خرد و عمده را دارند دارای الویت هستند.

2. متقاضیان محترمی که درخواست نمایندگی و عاملیت مجاز فروش محصولات استاربال را دارند، باید دارای شرایط زیر باشند:

الف) فضای فروشگاهی: مساحت حداقل 20 متر مربع در خیابان اصلی موجود بوده و فاصله استاندارد با سایر فروشگاه‌های مواد غذایی پروتئینی رعایت شده باشد.

ب) وضعیت مالکیت: به صورت سند 6 دانگ یا اجاره نامه حداقل 2 ساله باشد.

پ) توان سرمایه گذاری: توان مالی کافی جهت استاندارد سازی مطابق استانداردهای شرکت استاربال وجود داشته باشد.

ت) استاندارد سازی ملک: تهیه و نصب تابلو، دیزاین فضای داخلی فروشگاه منطبق با استانداردهای استاربال، تهیه سردخانه و یخچال و همچنین تامین کلیه محصولات و ملزومات فروشگاه، جهت استفاده و یا فروش کاملا بر عهده شخص متقاضی بوده و شرکت هیچگونه تسهیلاتی در این خصوص پرداخت نمی‌نماید.

3. ضمانت: ارائه چک تضمین مطابق درخواست شرکت استاربال صورت می‌گیرد.

4. در صورت احراز خلاف اظهارات ارائه شده توسط متقاضی، استاربال می‌تواند امتیاز نمایندگی را در هر مرحله لغو نموده و متقاضی تمام ضرر و زیان‌های وارد شده به شرکت را پرداخت می‌نماید.

5. تهیه، بسته‌بندی، فروش و یا ارسال محصولات در نمایندگی کاملا بر عهده‌ی صاحب امتیاز نمایندگی بوده و تمامی این مراحل تحت استانداردهای شرکت استاربال صورت می‌گیرد. تمامی محصولات و کالاهای وارد شده به نمایندگی‌های استاربال باید ابتدا به تایید شرکت رسیده و پس از کسب مجوزهای لازم از شرکت، به فروش برسند. بدیهی است هرگونه تخلفی در این مورد شامل ضرر و زیان بوده و نماینده در انتهای ماه ملزم به پرداخت زیان وارده به شرکت می‌باشد.

6. هزینه‌های پرداختی به استاربال: تمامی پرداختی‌های نماینده به شرکت، شامل هزینه استفاده از نام و لوگو استاربال در تابلو، معرفی مشتریان غیر حضوری و آنلاین و الباقی مسائل مالی، بر اساس قرارداد کتبی فی مابین شرکت و نماینده بوده و نماینده حق هیچگونه تغییری در قرارداد را ندارد. قابل ذکر است در هر زمان و به هر دلیل پس از امضای قرارداد، متقاضی از دریافت نمایندگی منصرف شود، هزینه‌های پرداخت شده توسط متقاضی قابل استرداد نبوده و متقاضی باید ضرر و زیان وارد شده به شرکت را متقبل شده و به صورت کامل به شرکت پرداخت نماید.

در صورت دارا بودن شرایط فوق، جهت اخذ نمایندگی استاربال از طریق ایمیل زیر ehsanbabaei1994@gmail.com ارتباط برقرار نمایید.

با تشکر - واحد روابط عمومی استاربال